Aktuality - Chovatelská stanice PF Grenouille noir et or

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Aktuality

Rok 2020
Minulý rok byl celý prapodivný, bohužel i dost smutný. Opustila nás perská kočička Fifi a labradorka Debbie. Vzpomínáme na ně často.. Jednou se opět setkáme.
Naplánováno jsme měli účastnit se zkoušek a výstav, ale kvůli situaci s koronavirem z toho sešlo. Také přednášky pro děti o vodicích psech a canisterapii, které jsme měli domluvené se většinou neuskutečnily. K dětem nás doprovází goldenka Charí a nově labradorka Darby, která je moc šikovná. Elí si již užívá zasloužený důchod.
V druhé polovině roku se narodila Sibylky první štěňátka. Po 21 letech s retrievery jsme mohli pozorovat tento zázrak. Byly to náročné, ale krásné dva měsíce.
Naše smečka se rozšířila o holčičky goldenky Ambru a Afroditu PF Grenouille noir et or. Dělají nám velkou radost. Pomalu se učí co správný pejsek má umět. Všechna štěňátka pěkně rostou. Za pravidelné zprávy děkuji.

Co máme v plánu na rok 2021?
Doufáme, že bude líp a bude možnost vyrazit s hafinama na výstavy, zkoušky, přednášky pro děti, výcvik .. Na to se moc těším.
Plány na štěňátka vrh B zveřejním, až to bude aktuální. Jednalo by se s největší pravděpodobností o Sibylky druhá a poslední štěňátka.
Přeji všem krásné Vánoce a vše dobré v novém roce 2021!
Lorem ipsum
Maecenas rutrum 12,
Proin porta
Proin porta neque ex, et eleifend purus tincidunt sit amet.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas rutrum at placerat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky