Aktuality - Chovatelská stanice PF Grenouille noir et or

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Aktuality

4.5. 2019 – Team D nám roste
V sobotu jsme si udělaly s Adri výlet do Prahy. V Mathildě měli slet štěňat. Tentokrát se konal přímo na Černém mostě od 10.00 hodin. Cesta proběhla bez problémů a skupinku lidí s nějak mnoho vrtícími se ocasy, nešlo u obchodního centra přehlédnout. Zajímalo nás, jak nám team D roste. V dubnu pejsci oslavili 7.měsíc svého života a z malých štěňátek se stali puberťáci. Bohužel na srazu nebyla přítomná žádná z holčiček, ale za to jsme viděly 3 kluky. Na srazu jsme potkaly pejsky blonďáky Darwina a Dundeeho a černého pejska Dobbyho. Labradoři to jsou krásní, na svůj věk velcí a s typickou hlavou. Zúčastnily jsme se též cvičení poslušnosti a správného chování, ve skupince, kterou vedla Linda. Mohly jsme pozorovat, jak jsou šikovní pejsci Dundee a Dobby. Na závěr nescházelo též společné foto. Pejskové z teamu D přeji vám, ať se vám v předvýchově dobře vede a ať jste tak šikovní jako doposud. Věřím, že z vás budou skvělí vodicí psi.
3.5., Sibylka má narozeniny!
Sibylka slaví 3. narozeniny, ve stejný den slaví i její maminka Chanel 11. narozeniny. Přeji Vám zlatíčka vše nej nej nej hodně zdraví, psí kamarády, hodně dobrůtek a plno zážitků se svojí smečkou..
Siby děkuji za to že jsi ! Díky tobě jsem poznala nové super lidi, ochutnala vítězství ve výstavním kruhu a učím se jak připravit loveckého psa na zkoušky. Máme toho ještě hodně před sebou, letošní rok si užijem!
22.2.2019
Sono bohužel nepotvrdilo březost, takže letos se štěňátek od Sibylky nedočkáme. Snad příští rok nám bude příroda více nakloněná.

Zima
Užíváme si zimních procházek s chlupáči, ze sněhu mají velkou radost. V týdnu jsme si udělaly procházku k hradu a zámku Frýdlant a nafotily pár fotek. Hafiny byly vzorné trpělivé modelky. Azuro, sluníčko, čerstvý sníh.. počasí pro focení jako stvořené.
Elí s Charí nezahálí ani v zimě a pravidelně navštěvují děti ve školách, to je moc baví.
Tento týden čeká Sibylku návštěva veterináře a sono, všichni jsme zvědaví jak dopadne.
Přejeme Vám vše dobré v novém roce 2019. Hodně zdraví, radosti, lásky, spokojenosti, úspěchů. Pejskům zajímavé procházky, hodně dobrůtek a psích kamarádů.
Lorem ipsum
Maecenas rutrum 12,
Proin porta
Proin porta neque ex, et eleifend purus tincidunt sit amet.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas rutrum at placerat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky