Aktuality - Chovatelská stanice PF Grenouille noir et or

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Aktuality

V pátek 16.4.2021 oslaví naše A štěňátka půlroční narozeniny. Sibylka s Athosem přivedla na svět 7 zdravých zlaťáčků. Byl to zázrak. Siby se krásně starala a byla vzornou mamčou. Pro nás to byla první zkušenost s odchovem štěňátek. Bylo pěkné pozorovat jak štěňátka rostou a dělají pokroky, hrají si mezi sebou.
Před Vánoci se skoro všichni rozjeli do nových rodin. Doma nám dělá radost Ambra s Afroditou-Orinkou. Děkuji že mi všichni píšete, voláte a posíláte fotky. Jsem moc ráda, že se mají štěňátka dobře a rostou z nich správní hafani.

Všem přejeme hlavně hodně zdravíčka a dlouhý a šťastný život. Pozdrav od maminky Siby.
Krásné Velikonoce přeje Siby, Charí, Amie a Ori!
březen 2021
Jaro je skoro tady.. Příroda se probouzí. Štěňátka budou mít 5 měsíců, už to jsou velcí pejsci všichni mají přes 20kg. Děkuji za pravidelné zprávy od majitelů. Moc mě těší, že mi píšete a posíláte fotky.
Ambra s Afroditou - Orinkou jsou správné ségry. Chodíme pravidelně do lesa i mezi lidi, aby si zvykly na městský ruch. Jsou moc šikovné.
Bohužel kvůli situaci s koronavirem přednášky pro děti nehrozí. Školy jsou zavřené a ani volnočasové kroužky se nekonají.
Siby je přihlášená na zkoušky, tak poznáme co se uskuteční. Výstavy mám také již vybrané, které mám v plánu hlásit, ale poznáme jak to vše dopadne. Doufám že tento rok bude lepší než minulý.
Rok 2020
Minulý rok byl celý prapodivný, bohužel i dost smutný. Opustila nás perská kočička Fifi a labradorka Debbie. Vzpomínáme na ně často.. Jednou se opět setkáme.
Naplánováno jsme měli účastnit se zkoušek a výstav, ale kvůli situaci s koronavirem z toho sešlo. Také přednášky pro děti o vodicích psech a canisterapii, které jsme měli domluvené se většinou neuskutečnily. K dětem nás doprovází goldenka Charí a nově labradorka Darby, která je moc šikovná. Elí si již užívá zasloužený důchod.
V druhé polovině roku se narodila Sibylky první štěňátka. Po 21 letech s retrievery jsme mohli pozorovat tento zázrak. Byly to náročné, ale krásné dva měsíce.
Naše smečka se rozšířila o holčičky goldenky Ambru a Afroditu PF Grenouille noir et or. Dělají nám velkou radost. Pomalu se učí co správný pejsek má umět. Všechna štěňátka pěkně rostou. Za pravidelné zprávy děkuji.

Co máme v plánu na rok 2021?
Doufáme, že bude líp a bude možnost vyrazit s hafinama na výstavy, zkoušky, přednášky pro děti, výcvik .. Na to se moc těším.
Plány na štěňátka vrh B zveřejním, až to bude aktuální. Jednalo by se s největší pravděpodobností o Sibylky druhá a poslední štěňátka.
Přeji všem krásné Vánoce a vše dobré v novém roce 2021!
Lorem ipsum
Maecenas rutrum 12,
Proin porta
Proin porta neque ex, et eleifend purus tincidunt sit amet.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas rutrum at placerat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky